Sprzątanie Radomi

Szanowni Państwo!

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia „Nasza Radomia” oraz Pani Sołtys – Elwiry Nadstogi serdecznie Państwa zapraszam do udziału w wiosennym sprzątaniu Radomi.

O ile pogoda nie pokrzyżuje nam planów, chcielibyśmy spotkać się w dniu 23 kwietnia br. (sobota) o godzinie 11:00. Standardowo, chcielibyśmy uporządkować teren placu zabaw, okolice świetlicy i wiaty (tu potrzebne będą haczki, opielacze, itp.). Jeśli sił nam starczy – w planach jest również oczyszczenie krawężników przy ul Tęczowej. Pojawiło się też, niestety, sporo śmieci przy trasie dojazdowej do Radomi, więc i tam dotrzemy z workami!

Mamy nadzieję, że przy licznym udziale wszystkich mieszkańców, jak i sympatyków naszego Stowarzyszenia szybko uporamy się z zaplanowanymi pracami. A po cieżkiej pracy – czekać na nas będą grillowe specjały – kiełbaski, karkówka, napoje. Chętnych zaś proszę o przygotowanie ulubionych sałatek i „dodatków” grillowych.

Do zobaczenia!

Izabela Kuchta

This entry was posted in Wiadomości. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>