Pomoc dla Ks. Proboszcza z Połupina w odbudowie spalonej plebanii

W dniu wczorajszym, (23.09.) rano spaliła się plebania przy kościele parafialnym w Połupinie. W związku z tym zwracam się z prośbą o pomoc materialną Ks. Proboszczowi parafii, która należy do naszego dekanatu. Zbiórka na ten cel w kościołach naszej parafii odbędzie się w najbliższą niedzielę, 29.09. po Mszach świętych. Można tez pomóc przekazując pieniądze na konto parafialne naszej parafii z dopiskiem „na plebanię w Połupinie”. Nr konta: 86 1020 5402 0000 0502 0114 8881. Parafia Rzym-kat., Leśniów Wielki 82.
W imieniu Ks. Proboszcza Andrzeja Cieślaka i swoim własnym składam już teraz serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom. Bóg zapłać. Dziekan – Ks. Dariusz Glama

This entry was posted in Wiadomości. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>